Hyppää sisältöön
90% 95% 100% 110% 120% Tekstin koko
  • Esko Pöyhösen Hirviseura

    Lehtoniementie 98 as 3
    70840 Kuopio

    Yhdyshenkilö Esko Pöyhönen
    0400575001

  • Hamulan Eräveikot ry

    Luvelahdentie 41
    71890 Hamula

    Sihteeri ja yhteyshenkilö Jaakko Hintikka
    0505224438

    jakkeus84@gmail.com

  • Hökösen Erä

    Hökösentie 190A
    71820 Pöljä

    Yhdyshenkilö Vesa Asikainen
    0432111262

    vesa.asikainen@envimetria.fi

  • Kasurilan-Jälän Erämiehet

    Kaskipolku 9
    71800 Siilinjärvi

    Yhdyshenkilö Kari Repo
    0440534429

    kari.j.repo@gmail.com

  • Kehvon Hirvimiehet

    Haapalahdentie 75
    71800 Siilinjärvi

    Yhdyshenkilö Eerik Väänänen
    017666125

    eerik.v@luukku.com

  • Kehvon Metsästysseura

    Kehvolantie 118
    71800 Siilinjärvi

    Yhdyshenkilö Timo Pakarinen
    0405357272

    timo.pakarinen@siilinjarvelainen.com

  • Kemiran Kiehiset

    Kirvespolku 5
    71800 Siilinjärvi

    Yhdyshenkilö Jari Kaitamäki
    0407588762

    jarik2@dnainternet.net

  • Koivumäen metsästysseura

    Taulumäentie 85
    71800 Siilinjärvi

    Yhdyshenkilö Jukka Heikkinen
    0505708300

    jmheikkinen@gmail.com

  • Koivusaaren Hirvimiehet

    Jokelantie 163
    71800 Siilinjärvi

    Yhdyshenkilö Merja Rautiainen
    0405668152

    merja.rautiainen@netti.fi

  • Kumpusen Jahtijussit

    Kumpusenrannantie 15
    71800 Siilinjärvi

    Yhdyshenkilö Ilkka Suominen

  • Pöljän Eräveikot ry

    Kaatrontie 74
    71820 Pöljä

    Yhdyshenkilö Kari Rautiainen
    0503376154

    karip.a.rautiainen@gmail.com

  • Räimän Hirviseura

    Paasikalliontie 15
    70910 Vuorela

    Yhdyshenkilö Ossi Markkanen
    0405019982

    ossi.markkanen@saunalahti.fi

  • Siilinjärven Metsästysseura

    Snellmaninkatu 17 D 23
    70100 Kuopio

    Yhdyshenkilö Heikki Savolainen
    0400675002

  • Siilinjärven riistanhoitoyhdistys

    Norontie 453
    71800 Siilinjärvi

    Toiminnanohjaaja Sirpa Vanhanen
    0400012562

  • Sopen Erä ry

    Pukkelintie 6
    71800 Siilinjärvi

    Yhdyshenkilö Jouni Heikkinen
    0443497666

    jouni.a.heikkinen@gmail.com

  • Toivalan Riistamiehet

    Tervaniemi 50
    71800 Siilinjärvi

    Puheenjohtaja Pekka Pekkarinen
    0500544267

    pekka.pekkarinen@dnainternet.net

  • Väänälänrannan Erämiehet

    Pöljänsalmentie 121
    71800 Siilinjärvi

    Yhdyshenkilö Pekka Haukilahti
    0500122453

    hirsiniemi@luukku.com