Hyppää sisältöön
90% 95% 100% 110% 120% Tekstin koko
Takaisin etusivulle

Nuoriso- ja kulttuuripalvelut

Siilinjärven kunnan nuoriso- ja kulttuuripalveluilla on Mitä tehtäs? -sivut.  Sivuilta löytyy kootusti tietoa toimialan palveluista, ajankohtaisista asioista ja tapahtumista, tiloista, nuorisotyön eri työmuodoista ja hankkeista, museoista ja kotiseutuarkistoista.

Tavoitat meidät sähköpostilla, puhelimella tai toimipisteistämme.

Nuoriso- ja kulttuuripalveluiden toimisto sijaitsee:
Innocum S3 2. kerros Harjamäki
Isoharjantie 4
Käynti Harjamäenraitin puolelta
Opastus https://www.facebook.com/watch/?v=357958644912787

Etsitkö kenties jotain näistä:

nuoriso- ja kulttuuritoimenjohtaja Tuula Pärnänen 0447401313 tuula.parnanen@siilinjarvi.fi
kulttuurikoordinaattori Hanna Kauhanen 0447401318 hanna.kauhanen@siilinjarvi.fi
palvelusihteeri Sari Linna 0447401364 sari.linna@siilinjarvi.fi
Etsivä nuorisotyö Heini Lintunen 0447401367 heini.lintunen@siilinjarvi.fi
Etsivä nuorisotyö Tiia Pykäläinen 0447401146 tiia.pykalainen@siilinjarvi.fi
Etsivä nuorisotyö Miia Väistö 0447401470 miia.vaisto@siilinjarvi.fi
Ehkäisevän päihdetyön koordinaattori Jaana Niiranen 0447401141 jaana.niiranen@siilinjarvi.fi
Erityisnuorisotyöntekijä Jenna Mäyrä 0447401368 jenna.mayra@siilinjarvi.fi
Nuoriso-ohjaaja (Semppis) Matti Raussi 0447401145 matti.raussi@siilinjarvi.fi
Nuoriso-ohjaaja (Semppis) Anna Tissari 0447401147 anna.tissari@siilinjarvi.fi
Nuorisotyöntekijä (Vuorela) Katja Kohonen 0447401312 katja.kohonen@siilinjarvi.fi
Nuorisotyöntekijä (Vuorela) Saara Rask 0447401365 saara.rask@siilinjarvi.fi
Siilin nuoret -hanke Jarmo Andronoff 0447401369 jarmo.andronoff@siilinjarvi.fi
Siilin nuoret -hanke Suvi Eskola 0447401366 suvi.eskola@siilinjarvi.fi