Hyppää sisältöön
Takaisin etusivulle

Nuoriso- ja kulttuuripalvelut

Siilinjärven kunnan nuoriso- ja kulttuuripalvelujen sivuilta löydät tietoa palveluista, ajankohtaisista asioista ja tapahtumista, tiloista, nuorisotyön eri työmuodoista ja hankkeista, museoista ja kotiseutuarkistoista.

Tavoitat meidät sähköpostilla, puhelimella tai toimipisteistämme.

Nuoriso- ja kulttuuripalveluiden toimisto

Innocum I1 4. kerros, Harjamäenraitti 7

Aukiolo arkisin klo 9-14 ja muina aikoina ajanvarauksella. 

Nuoriso- ja kulttuuritoimenjohtaja Tuula Pärnänen 044 740 1313 tuula.parnanen@siilinjarvi.fi
Kulttuurikoordinaattori Hanna Kauhanen 044 740 1318 hanna.kauhanen@siilinjarvi.fi
Palvelusihteeri Sari Linna 044 740 1364 sari.linna@siilinjarvi.fi
Nuoriso- ja kulttuuritoimenjohtaja Tuula Pärnänen 044 740 1313 tuula.parnanen@siilinjarvi.fi
Kulttuurikoordinaattori Hanna Kauhanen 044 740 1318 hanna.kauhanen@siilinjarvi.fi
Palvelusihteeri Sari Linna 044 740 1364 sari.linna@siilinjarvi.fi
Ehkäisevän päihdetyön koordinaattori Jaana Niiranen 044 740 1141 jaana.niiranen@siilinjarvi.fi
Etsivä nuorisotyö Heini Lintunen 044 740 1367 heini.lintunen@siilinjarvi.fi
Etsivä nuorisotyö Pekka Kauhanen 044 740 1369 pekka.p.kauhanen@siilinjarvi.fi
Etsivä nuorisotyö Tiia Pykäläinen 044 740 1146 (opintovapaalla 1.9.-31.10.2023) tiia.pykalainen@siilinjarvi.fi
Etsivä nuorisotyö Miia Väistö 044 740 1470 miia.vaisto@siilinjarvi.fi
Erityisnuorisotyöntekijä Jenna Mäyrä 044 740 1368 jenna.mayra@siilinjarvi.fi
Nuorisotyöntekijä (Semppis) Matti Raussi 044 740 1145 matti.raussi@siilinjarvi.fi
Nuorisotyöntekijä (Vuorela) Katja Kohonen 044 740 1312 katja.kohonen@siilinjarvi.fi