Hyppää sisältöön
90% 95% 100% 110% 120% Tekstin koko
Takaisin etusivulle

Vanhus- ja vammaisneuvosto

Siilinjärven vanhus- ja vammaisneuvoston kokoonpano

varsinainen jäsen henkilökohtainen
varajäsen
Viljo Nuutinen, puheenjohtaja
edustaja kunnanvaltuuston kokouksissa
viljo.nuutinen@kolumbus.fi
0400 579 426
Leena Rytkönen Eläkeliiton Siilinjärven
yhdistys ry.
Pekka Joutsenoja, varapuheenjohtaja
edustaja sivistyslautakunnan kokouksissa
pekka.joutsenoja@dnainternet.net
0500 573 084
Irja Koski Siilinjärven
Sydänyhdistys ry.
Riitta Vuorimaa
edustaja teknisen lautakunnan kokouksissa
riitta.vuorimaa@luukku.com
044 288 4648
Anja Tuomainen Siilinjärven Invalidit ry.
Helena Sihvonen
edustaja sosiaali- ja terveyslautakunnan kokouksissa
sihvonen.helena@gmail.com
050 40400 39
Siilinjärven
Eläkeläiset ry.
Arja Jolkin
varaedustaja sosiaali- ja terveyslautakunnan kokouksissa
arja.jolkin@gmail.com
050 367 9148
Jorma Häkkinen Siilinjärven Eläkkeensaajat ry.
Matti Pulkkinen
mattiopulkkinen@gmail.com
0400 591 264
Seija Korkalainen Siilinjärven Invalidit ry.
Erkki Miettinen
erkkiaugust@luukku.com
040 531 6644
Kirsi Penttinen Siilinjärven Kehitysvammaiset
Tuki ry.
Erja Valkonen
diakoniatyöntekijä
erja.valkonen@evl.fi
044 728 4644
Liisa Tiilikainen Siilinjärven seurakunta
Antti Jokikokko
sivistysjohtaja
antti.jokikokko@siilinjarvi.fi
044 740 1301
Tiina Simpanen
Siilinlahden koulun rehtori
Siilinjärven kunta
Sari Riekkinen
puutarhuri
sari.riekkinen@siilinjarvi.fi
044 740 1520
Ari Kainulainen
tekninen johtaja
Siilinjärven kunta
Tanja Moilanen
hyvinvointisuunnittelija
vanhus- ja vammaisneuvoston sihteeri
tanja.moilanen@siilinjarvi.fi
044 740 1123
Seija Leppänen
palveluohjaaja
Siilinjärven kunta

Vanhus- ja vammaisneuvoston kokousmuistiot

Muistio 29.1.2019

Muistio 21.3.2019

Muistio 16.5.2019

Muistio 29.8.2019

Muistio 25.9.2019

Muistio 27.11.2019

Muistio 6.2.2020

Muistio 11.8.2020

Muistio 29.10.2020

Muistio 02.02.2021

Muistio 08.04.2021

Muistio 04.06.2021

Muistio 03.09.2021