Takaisin etusivulle

Vanhus- ja vammaisneuvosto

Siilinjärven vanhus- ja vammaisneuvoston kokoonpano

varsinainen jäsen henkilökohtainen
varajäsen
Viljo Nuutinen, puheenjohtaja
edustaja kunnanvaltuuston kokouksissa
viljo.nuutinen@kolumbus.fi
0400 579 426
Leena Rytkönen Eläkeliiton Siilinjärven
yhdistys ry.
Pekka Joutsenoja, varapuheenjohtaja
edustaja sivistyslautakunnan kokouksissa
pekka.joutsenoja@dnainternet.net
0500 573 084
Irja Koski Siilinjärven
Sydänyhdistys ry.
Riitta Vuorimaa
edustaja teknisen lautakunnan kokouksissa
riitta.vuorimaa@luukku.com
044 288 4648
Anja Tuomainen Siilinjärven Invalidit ry.
Rauno Jääskeläinen
edustaja sosiaali- ja terveyslautakunnan kokouksissa
rauno.jaaskelainen@suomenaluetieto.fi
044 308 5444
Helena Sihvonen Siilinjärven
Eläkeläiset ry.
Arja Jolkin
varaedustaja sosiaali- ja terveyslautakunnan kokouksissa
arja.jolkin@gmail.com
050 367 9148
Jorma Häkkinen Siilinjärven Eläkkeensaajat ry.
Matti Pulkkinen
mattiopulkkinen@gmail.com
0400 591 264
Seija Korkalainen Siilinjärven Invalidit ry.
Erkki Miettinen
erkkiaugust@luukku.com
040 531 6644
Kirsi Penttinen Siilinjärven Kehitysvammaiset
Tuki ry.
Erja Valkonen
diakoniatyöntekijä
erja.valkonen@evl.fi
044 728 4644
Liisa Tiilikainen Siilinjärven seurakunta
Antti Jokikokko
sivistysjohtaja
antti.jokikokko@siilinjarvi.fi
044 740 1301
Tiina Simpanen
Siilinlahden koulun rehtori
Siilinjärven kunta
Markku Heikkinen
kunnossapitomestari
markku.heikkinen@siilinjarvi.fi
044 740 1525
Ari Kainulainen
tekninen johtaja
Siilinjärven kunta
Tanja Tilles-Tirkkonen
hyvinvointisuunnittelija
vanhus- ja vammaisneuvoston sihteeri
tanja.tilles-tirkkonen@siilinjarvi.fi
044 740 2267
Seija Leppänen
vs. vanhustyön asiantuntija
Siilinjärven kunta

 

Muistio 12.6.2018 / vanhus- ja vammaisneuvosto
Muistio 23.8.2018 / vanhus- ja vammaisneuvosto
Muistio 20.9.2018 / vanhus- ja vammaisneuvosto
Muistio 15.11.2018 / vanhus- ja vammaisneuvosto

Muistio 29.1.2019 / vanhus- ja vammaisneuvosto

Muistio 21.3.2019/ vanhus- ja vammaisneuvosto

Muistio 16.5.2019/ vanhus- ja vammaisneuvosto